26 Mayıs 2011 Perşembe

hangi kadın bir erkeği aşağıdaki kıvama getirebilir?

1. istediğin şekilde istediğin ortamda istediğin networkingi yap. bana da istediğin kadarını istediğin zaman anlat. istediğini danış. istemediğini anlatma. istersen fikrimi söylerim, istemezsen sadece dinlerim. istersen yardım ederim.

2. hafta içi, hafta sonu, gece, gündüz, tatil, yurt içi, yurt dışı istediğin programı istediğin zaman istediğin kadar istediğin arkadaşlarınla istediğin yerde yap. her programa birlikte katılmamız da gerekmiyor. katılmamı istediklerini bana haber ver, ben de istiyorsam istediğin programlara katılırım.

3. herhangi bir gün benim keyfim yokken buluşmayalım sana söylerim ertesi gün buluşuruz. biz de bu nedenle o gün gereksiz yıpranmayız.

4. buluşamadığımız günler olduğunda o gün mutlaka telefon ile 15 dakika konuşalım. lütfen sen ara. hiçbir gün bunu atlamayalım.

5. bana gündüz yada gece yarısı ne zaman olursa olsun, konu hoşuma gitsin ya da gitmesin, küçük ya da büyük ne konuda olursa olsun, maddi ya da manevi ihtiyacın olduğunda lütfen hemen söyle. ben hallederim.

6. ne zaman istersen bana gel istersen ofise istersen eve. on dakika yada bütün gün, ister beni gör, ister görme, istediğin gibi kullan, ister kısa kal, ister gece kal, ister uzun kal, ister dön, ister hep kal. benim ofisim senin ofisin benim evim senin evin. her zaman...

Sen başardın!!! Helal olsun!!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder